Festiwal Artystów Filmu i Telewizji FART w Janowie Lubelskim

Goście 2015Tomasz Karolak

Więcej »»

Program 2015

Program FART 2015

Więcej »»


Nasze liczby

15 tyle filmów zobaczą dzieci podczas FART-u 2015
51 tylu artystów (wliczając w to członków kabaretów) gościło już na FART-cie
417 tyle filmów pokazaliśmy dotychczas podczas festiwalu - w tym 133 dla dzieci
178 tys. tyle wejść odnotowała nasza strona internetowa

 

Nasi goście

FART 2015 - Goście

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak urodził się w Radomiu, jego rodzice byli oficerami Wojska Polskiego, dlatego też w młodości zmuszony był do częstych przeprowadzek. Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie został studentem resocjalizacji. Nie był to jednak jego wymarzony kierunek. Na aktorstwo zdawał jeszcze trzy razy. Dopiero za czwartym razem udało mu się uzyskać indeks Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończył w 1997 roku.

Piotr Cyrwus

Pracował jako sprzedawca i budowlaniec, na studiach przez rok był ochroniarzem. Występował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie oraz na deskach łódzkiego Teatru Narodowego, a także w teatrach warszawskich.
Na dużym ekranie debiutował rolą posterunkowego w filmie „Duże zwierzę” (2000).  Jednak  prawdziwą karierę filmową rozpoczął w 2003 roku od roli drobnego złodziejaszka Goldiego w filmie „Ciało”. W komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj” znakomicie wcielił się w postać Ludwiczka. Największą popularność zdobył dzięki grze w serialach „Kryminalni” oraz „39 i pół”. Obecnie występuje w serialach „Rodzinka.pl” i „Prawo Agaty”, pojawił się też na planie filmu „Listy do M. 2”.
Pragnąc przełamać swój wizerunek komedianta z dziurą między zębami  w marcu 2010 otworzył w Warszawie za własne pieniądze teatr pod nazwą IMKA, który szybko zdobył uznanie najbardziej wymagających  teatromanów. Dla równowagi -  w tym samym roku zdobył nagrodę dla nie najpiękniejszego faceta przyznawanej przez program rozrywkowy Szymon Majewski Show.
Uwielbia śpiewać, toteż wraz z Bartoszem Miecznikowskim został członkiem zespołu muzycznego Pączki w Tłuszczu. 1 lutego 2013 roku ukazał się pierwszy singel, zatytułowany „Tylko bądź”, promujący debiutancki album studyjny grupy. Autorem tekstu jest Paweł Kukiz.